IKEA nabízí levný nabíjecí adaptér se třemi USB porty. Půjdete do něj?

ikea nabíjecí adaptér

Kromě tradičních výrobků od velkých výrobců tu a tam napíšeme také o něčem, co nabízí řetězec, který není v oblasti elektroniky tolik známý. Příkladem může být LIDL, ale třeba také IKEA, o které bude řeč v tomto textu. Nabízí totiž zajímavý adaptér hned se třemi USB porty, což se může hodit hned v několika případech.

Nabíjecí adaptér se třemi USB porty za dvě stovky

Možná máte u nočního stolku jen jednu zásuvku, ale rádi byste nabíjeli telefon, hodinky a třeba tablet zároveň. Řešením mohou být různé redukce či rozdvojky. Pokud ale chcete zvolit jednodušší cestu, možná vám padne do oka 3cestná USB nabíječka KOPPLA, kterou nabízí IKEA. Díky ní jste schopní nabíjet až tři různá zařízení naráz, takže nemusíte hledat další adaptéry.

koppla-3cestna-usb-nabijecka-bila

Nabíječka automaticky zjistí, jaké zařízení je k ní připojené a na základě toho nastavení výkon zařízení, přičemž maximální výkon činí 17 W. To sice není mnoho, ale pokud budete nabíjet přes noc, asi vás stejně rychlost zajímat nebude. Samozřejmostí je nadproudová ochrana, ochrana proti zkratování i ochrana proti přehřátí. Přímo na webu je nyní přes 50 recenzí na tento produkt, přičemž většina zákazníků ji hodnotí maximálním počtem hvězd.

Cena: 199 Kč

Jaký nabíjecí adaptér používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)