TOPlist

IKEA prodává geniální stojánky na mobil. Jeden z nich stojí neuvěřitelných 12 korun!

stojánek ikea
  • IKEA kromě nábytku prodává i praktické pomůcky
  • Dnes si představíme dva stojánky nejen na mobily
  • Jak je u IKEA zvykem, jsou levné a promyšlené

KRUBBET, YUPPIENALLE… Kdo pravidelně nakupuje v IKEA, dobře ví, že se nepokoušíme vyvolat démona, ale pravděpodobně jde o nějaký výrobek této švédské firmy. Tentokrát nejde o pohovku, ale o stojánky na mobil. Jsou malé, levné a praktické.

KRUBBET

Ono vlastně jde o pohovku. KRUBBET (105.319.42) je pohovka pro váš telefon. S rozměry 10 × 10 × 12 cm nezabere moc místa, ale za málo peněz zahraje hodně muziky. Telefon do něj můžete umístit hned na tři způsoby, a to jak na výšku, tak na šířku. Konstrukce je drátěná a mezerami mezi dráty lehce protáhnete nabíjecí kabel. Stojánek je skladem v dostatečném množství.

KRUBBET najde své místo v kanceláři, ale neudělá ostudu ani doma v obývacím pokoji. Elegantní černý design skvěle zapadne i do moderního bytu.

Cena: 59 Kč

YUPPIENALLE

Pokud vám 59 Kč přijde moc, nabízí IKEA ještě jednu pecku. Stojánek na mobil YUPPIENALLE (205.038.87) za pouhých 12 Kč, který můžete nosit i na klíčích. S rozměry 8 x 4 x 1 cm nemůžeme o zabírání místa ani mluvit, ale přesto dokáže skvělé věci.

Své využití najde například ve vlaku nebo v restauraci v IKEA, když si u masových kuliček budete chtít přečíst třeba novinky ze Světa Androida.

Cena: 12 Kč

Nakupujete v IKEA?

Zdroj: IKEA

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)