TOPlist

IKEA chystá 20 novinek pro hráče a nejspíš přijdou i do Česka! Kdy se tak stane?

IKEA herní kolekce BRÄNNBOLL
  • IKEA představila plány na uvedení nové kolekce BRÄNNBOLL
  • Cílit bude především na milovníky videoher
  • Chce se odklonit od klasického „herního designu“

IKEA se připravuje na uvedení dvaceti nových produktů cílených na hráče videoher v rámci kolekce BRÄNNBOLL. Při samotném paření mají vytvořit strhující prostředí, ale jakmile se hra vypne, bude jejich cílem krásně zapadnout do domácnosti. Výrobce tak naváže na úspěch z roku 2021, kdy se spojil s tchajwanskou společností ASUS a její značkou Republic of Gamers.

Součástí kolekce bude široká škála nábytku, úložných řešení a nejrůznějších doplňků. Konkrétní produkty ještě nebyly detailně představeny a zatím máme jen některé fotografie. K plnohodnotnému uvedení nejspíš dojde až v září, kdy je IKEA plánuje přinést na světové trhy. V tiskové zprávě jsou nicméně zmíněny například ergonomické židle, nafukovací židle nebo „herní stanice“, která disponuje skládací stolní deskou, úložným prostorem pro PC bednu a systémem pro organizaci kabelů. Těšit se dále můžeme na podložky pro myš, skříňku na stěnu či koberec. Jeden z obrázků předvádí vozík s místečkem na handheld a přihrádkou na tablet(y).

Produkty BRÄNNBOLL se mají odklonit od typického herního designu s tmavou estetikou, namísto čehož vsadí na zářivé barvy a prvky inspirované pouličními sporty. „Vzniká tak jedinečný, hravý vzhled, který kombinuje energii a dynamiku atletiky s pohodlím a výkonem nezbytným pro hraní her,“ píše IKEA.

ikea brannboll

Jednotlivé produkty z kolekce by mohly být k dostání také v České republice. IKEA má na webu pro tuzemsko již vytvořenou kategorii BRÄNNBOLL, avšak v současné době neobsahuje žádné výrobky.

Jaký nejzajímavější produkt jste si koupili v IKEA?

Zdroj: IKEA

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)