I tablety se už dočkaly nového Android Marketu

04

Na tablety Motorola Xoom se dnes v Americe začala šířit dlouho očekávaná aktualizace Android Marketu. Vzhled kopíruje novou verzi Marketu uvolněnou už dříve pro telefony (která zase “kopíruje” dlaždice známé z platformy Windows Phone).

03

Kromě změny vzhledu přináší aplikace i nové funkce, jmenujme zejména možnost hodnocení a psaní uživatelských recenzí (doposud mohli uživatelé na tabletech používat jen psaní z webového marketu), nebo režim zobrazení na výšku. Rozšířeny byly stejně jako v telefonní verzi také seznamy populárních placených a volných aplikací, pro zajímavost v novém seznamu “NEJOBLÍBENĚJŠÍ NOVINKY ZDARMA” naleznete na 4. místě i naši aplikaci SvetAndroida.cz :)

09

Pokud chcete nový Android Market na svém honeycombovém tabletu vyzkoušet už teď, není nic jednoduššího, než si stáhnout a nainstalovat tento APK balíček verze 3.1.5

01

Podělte se s námi v diskuzi, jak vám nový Market funguje, případně jestli jste narazili na nějaké problémy. Podle některých uživatelů je toto APK ještě telefonní verze, po instalaci na tabletu tak budete mít 2 ikony marketů (starý a nový). Po restartu tabletu vám zůstane ikona jen jedna, na A500 s 3.2 odkazuje na starý Market. Po kliknutí na “Moje aplikace” se ale opět otevře nový. APK je možno samozřejmě také odinstalovat a vyčkat si na oficiální update.

Zdroj: AndroidPolice

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

ZprávičkyDavid Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (16)