TOPlist

První tři Xiaomi telefony v Česku obdržely HyperOS! Máte staženo?

HyperOS
  • HyperOS od Xiaomi se začíná rychle šířit v České republice
  • Update přináší řadu novinek, základem je nejnovější Android 14
  • Aktualizace již dorazila do modelů Xiaomi 12T, Xiaomi 13 a Xiaomi 13T

Před několika dny dorazil očekávaný update do prvního telefonu POCO a uvolňování aktualizace rychle pokračuje. Radost budou mít majitelé hned několika modelů od Xiaomi, vývojáři uvolnili očekávaný update pro Xiaomi 12T, Xiaomi 13 a Xiaomi 13T.

Xiaomi 12T bylo trochu překvapivě úplně prvním mobilním telefonem v Česku, do kterého aktualizace dorazila. HyperOS pro tento přístroj je k dispozici už několik dní a postupně se přidávají další a další modely. Na co se můžeme těšit?

Potěší už samotná přítomnost Androidu 14, na kterém je první generace HyperOS postavena. Google v systému provedl řadu změn, jako ostatně každý rok. Nás ale nejvíce zajímají změny na první pohled viditelné, tedy ty v uživatelském rozhraní. Těšit se můžete na přepracovanou nabídku nastavení, vůbec největší proměnou prošla zamykací obrazovka, která toho teď umí násobně více.

Pokud by vývojáři Xiaomi věnovali stejnou pozornost všem částem uživatelského rozhraní, výsledek by musel být dokonalý. Aktualizaci určitě doporučuji nainstalovat, budete spokojeni. Pokud vás zajímá podrobnější přehled změn, doporučuji článek s porovnáním MIUI 14 a HyperOS. O jednotlivých verzích přehledně informuje Telegram kanál Mi Firmware.

Už jste si do telefonu nainstalovali HyperOS?

Zdroj: Vlastní

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)