Humble Mobile Bundle 2 přidává další tři hry

2459117-humble+bundle+-+logo+vertical

Humble Mobile Bundle 2 přidává mezi stávajících šest her tři nové. Jedná se o hry prémiové, takže za ně budete muset zaplatit více, než je průměrná přispívaná částka. Ta se momentálně pohybuje okolo 4,5 $.

První hrou je Karateka Classic. Jedná se o klasickou bojovku, která poprvé spatřila světlo světa v roce 1984. Cílem hry je porazit zlého vládce Akumu a zachránit krásnou princeznu Mariko.

karateka-classic

Druhá hra nese název QWOP a rozhodně se při ní zasmějete. Ve hře si zasportuje s  „panákem“, který by rád doběhl do cíle běhu přes překážky nebo třeba skočil co nejdál ve skoku dalekém. Celé to ovšem není vůbec jednoduché. Je třeba správně pohybovat jak rukama, tak nohama vaší postavičky. O spoustu pádů a neúspěchů nebude nouze.

qwop

Poslední hra se jmenuje God of Blades. V této hře, stejně jako v Karateka Classic, budeme bojovat. Ne však údery a kopy, ale pořádnými zbraněmi. Hra obsahuje 26 kampaní v 8 různých prostředích. O dobrou zábavu by tedy mělo být postaráno.

god_of_blades2

Za necelých pět dolarů dostanete opravdu kopu zábavy a navíc podpoříte dobrou věc.

Nezní to lákavě?

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)