Menu

Nejotravnější problém Hudby Google Play byl konečně opraven

Hudba Google Play ještě do nedávna obsahovala velmi nepříjemnou chybu. Při projíždění seznamem písniček byla vysoká pravděpodobnost, že si smažete písničku. Gesto mazání pohybem do strany bylo příliš citlivé, ale změna nastala po poslední aktualizaci.

Mazání písniček v Google Play Music opraveno

Ještě před pár dny aplikace Hudba Google Play obsahovala nepříjemnou chybu. Mazání písniček pomocí gesta pohybem do strany bylo vytvořeno, aby uživatelé mohli mazat písničky rychle a efektivně. Problém byl, že tato funkce byla až příliš citlivá a při projíždění seznamem se písnička smazala i při jemném pohybu do strany.

Google pro svou aplikaci vydal aktualizaci, která vás otravného a nechtěného mazání písniček zbaví. Aktualizace s označením 8.5.6542-1.Y byla vydána 20. listopadu 2017. V informacích o aplikaci na Google Play najdete pouze poznámku „opravy chyb.“ Pokud chcete nyní vymazat písničku, se seznamem písniček se nesmí hýbat a je potřeba provést zřetelný pohyb prstem ze strany na stranu.

mazání hudba google play

Hudba Google Play má ve svém oboru silnou konkurenci, ale stále se nevzdává. Pokud s touto aplikací nemáte zkušenosti a nechcete za ní platit, lze ji vyzkoušet na 60 dní zdarma. Stačí jí stáhnout z Google Play a nainstalovat. Při spuštění vám bude akce automaticky nabídnuta.

Google Play Music
Google Play Music
Developer: Google LLC
Price: Free

Jaké další změny byste v této službě uvítali?

Zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

Nikdo16

24.11.2017 14:37

Celkově hudba play je taková celá nedodělaná a její neustálé záseky by bylo potřeba opravit… Ještěže existuje konkurence a nejsem nucený používat Hudbu Play…

Martin P.

24.11.2017 14:59

Největší problém aplikace Google Music jako výhozí přehrávač v Nexusech je neustálé tlačení písniček z cloudu. Jako aplikace pro lokálně uložené skladby naprosto nepřehledné, neintuitivní .

NutellaOrDidntHappen

24.11.2017 17:33

Ten sami problém má i Gmail na telefonu, hrozně mi to vadí a možnost nastavit (vypnout) gesto v nastavení není řešení…

-mm3

26.11.2017 19:54

Vadí mi, že při kliknutí na notifikaci se aplikace se vrátí na výchozí po obrazovku (samozřejmě s přehrávačem nad ní) a ne tam, kde jsem byl, např. výsledky hledání, album… Taky mi vadí obrazovka přehrávače. Je tam jen ořízlý obrázek alba a jinak nic. Všechno je schované pod tlačítkem menu. Kdyby šlo alespoň jedním klikem přejít do alba. Další věc je, že v albech už není tlačítko přidat do knihovny, jen stáhnout. Zase se musí do menu. Po dvou letech u Spotify, Deezru a ničeho jsem zase vyzkoušel Hudbu Play, ale UI je horší než dřív a seká se pořád stejně. Až mi vyprší dva měsíce zdarma, půjdu zas ke Spotify.

Ron.Jeremy

Ron Jeremy 2

3.12.2017 11:20

Nejotravnější problém Hudby Google Play je, že je v telefonech s Android předinstalovaný, a nelze ho odebrat, i když ho používat nehodlám. A ten zatím vyřešen nebyl, rozhodně ne bez rootu.
Jeden z dobrých důvodů, proč mít root a/nebo alternativní ROM.

RSS (komentáře k článku)