Parádní Huawei Watch GT3 Pro míří spolu s ohebným mobilem do Evropy

huawei watch gt3 pro evropa

Na konci dubna představila společnost Huawei v Číně hned několik nových produktů a až dodnes nebylo jasné, zda a kdy se dočkají své premiéry na globálním trhu. Nyní čínská společnost vydala prospekt, na kterém láká na datum 18. května a 14:00 CET (Central European Time, tedy i čas, který platí u nás v Česku).

Huawei v Evropě představí hodinky a ohebný mobil

Firma výslovně nezmiňuje produkty, které na této akci uvidíme, ale díky nápovědám, které nám dala není tak těžké uhodnout, na co se můžeme těšit. Na levé straně se nachází abstraktní zakřivený obrys v červené barvě, což s nejvyšší pravděpodobností znamená, že se dočkáme telefonu Huawei Mate Xs 2.

Kromě něj se ale podle všeho můžeme těšit také na hodinky Huawei Watch GT3 Pro. Alespoň to se dá vyčíst z ciferníků, které se nachází na pravé straně plakátu. Teoreticky by mohlo padnout slovo také na náramek Huawei Band 7, jehož předchozí generace se u nás prodává. Jestliže vás tedy některý z produktů zajímá, rozhodně nezapomeňte sledovat příští středu náš magazín.

Na který Huawei produkt se těšíte nejvíce?

Zdroj: Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)