TOPlist

Huawei Watch GT2e: levnější varianta GT2 se skvělou výdrží

Huawei watch gt2e

Huawei dnes kromě telefonů P40, P40 Pro a P40 Pro Plus představil také nové chytré hodinky – Huawei Watch GT2e. Ty jsou levnější a sportovnější verzí GT2 46mm a na první pohled je od sebe nerozeznáte. Jakými funkcemi tedy oproti normální verzi disponují?

Model GT2e disponuje 1,39″ AMOLED displejem s rozlišením 454×454 pixelů, takže se jedná o stejný displej, jako v případě GT2. Rámečky okolo displeje jsou však tlustší. Celkové rozměry činí 53,0 x 46,8 mm oproti 5,9 x 45,9 mm. Tělo hodinek je vyrobeno z nerezové oceli a nechybí samozřejmě voděodolnost. Hodinky se mohou pochlubit skvělou výdrží baterie. Dle výrobce vydrží až 2 týdny a to díky čipsetu Kirin A1, který je mimořádně úsporný.

Pokud často využíváte GPS, hodinky vydrží až 30 hodin, což je slušné číslo. Pokud budete navíc používat Bluetooth k poslechu hudby, výdrž je pak asi 24 hodin (hodinky mají 4 GB úložiště, kam se vejde přibližně 500 skladeb). Watch GT2e umí sledovat nejrůznější cvičení od skateboardingu přes horolezectví až po surfování či streetdance. Nechybí ani běžecké trenažéry či veslovací stroje. Zkrátka ve sportovních aktivitách si každý najde své odvětví.

Nový senzor SpO2 umožní vypočítat váš VO2Max, což je maximální hodnota objemu kyslíku, který jste schopni využít. Funkce TruRelax zase pomůže zvládat stres pomocí dechových cvičení a nechybí samozřejmě monitorování spánku. Hodinky budou k dispozici v černé, červené, zelené a bílé barevné variantě a vyjdou na 200 EUR, tedy asi na 5 500 korun bez daně.

Přemýšlíte o koupi Huawei Watch GT2e?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)