Huawei oživí telefon s koženými zády: První obrázky vypadají zajímavě

telefon s kozenymi zady huawei

Vzpomínáte si na LG G4? Tento starší vlajkový model nejvíce proslavil kožené záda u telefonů. Od té doby jsme už ale nemohli vidět moc modelů od hlavních značek, které by tento druh materiálu použily. Brzy se to ale má změnit. Huawei totiž chystá minimálně jeden telefon s koženými zády. K dispozici už je i fotografie.

Další telefon s koženými zády bude od Huaweie

Ještě před LG G4 jsme mohli vidět kožená záda u telefonů řady Samsung Galaxy Note. Konkrétně šlo o Note 3, Note 3 Neo, Note 4 a Note Edge. Nicméně od vydání LG G4 jsme již podobný design u žádného telefonu hlavních značek neviděli. Existuje několik málo známých čínských značek, které s tímto designem pokračovali. Telefony ale neudělaly díru do světa.

Nyní se objevila novinka od Huaweie, která má zatím tajemné označení ARS-XXXX. K dispozici jsou i první obrázky díky certifikaci TENAA. Z nich můžeme vidět, že má telefon malý výřez v displeji pouze pro selfie kameru. Na zadní straně je duální fotoaparát s podporou AI a nechybí ani čtečka otisků prstů. Potvrzeny jsou zatím dvě barvy. A to bílá a černá.  To je ale tak zhruba vše, co o tomto modelu zatím víme. Každopádně je rozhodně pozitivní to, že se Huawei nebojí zkoušet i něco, co už z dnešního hlediska vypadá není moderní.

Chtěli byste více telefonů s koženými zády?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)