Menu

Huawei oživí telefon s koženými zády: Takhle bude vypadat

Vzpomínáte si na LG G4? Tento starší vlajkový model nejvíce proslavil kožené záda u telefonů. Od té doby jsme už ale nemohli vidět moc modelů od hlavních značek, které by tento druh materiálu použily. Brzy se to ale má změnit. Huawei totiž chystá minimálně jeden telefon s koženými zády. K dispozici už je i fotografie.

Další telefon s koženými zády bude od Huaweie

Ještě před LG G4 jsme mohli vidět kožená záda u telefonů řady Samsung Galaxy Note. Konkrétně šlo o Note 3, Note 3 Neo, Note 4 a Note Edge. Nicméně od vydání LG G4 jsme již podobný design u žádného telefonu hlavních značek neviděli. Existuje několik málo známých čínských značek, které s tímto designem pokračovali. Telefony ale neudělaly díru do světa.

Nyní se objevila novinka od Huaweie, která má zatím tajemné označení ARS-XXXX. K dispozici jsou i první obrázky díky certifikaci TENAA. Z nich můžeme vidět, že má telefon malý výřez v displeji pouze pro selfie kameru. Na zadní straně je duální fotoaparát s podporou AI a nechybí ani čtečka otisků prstů. Potvrzeny jsou zatím dvě barvy. A to bílá a černá.  To je ale tak zhruba vše, co o tomto modelu zatím víme. Každopádně je rozhodně pozitivní to, že se Huawei nebojí zkoušet i něco, co už z dnešního hlediska vypadá není moderní.

Chtěli byste více telefonů s koženými zády?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Kleinak

kleinak -3

14.9.2018 21:06

Už, už, jsem se těšil, na té úvodní fotce to vypadá skoro jako xenonový blesk a on to pouze nejaký pitomí firemní nápis. Dát tam xenon, tak jdu po něm všemi dvaceti.
Takhle je to zase tuctovka, děkuji nechci.

Wortos

wortos 62

14.9.2018 22:08

kleinak jo ten xenon by bodnul u androidu .. vzpominam na n82 s xenonen to byli nocni snimky ;) jinak se mi zda ze galaxy note nemeli kuzi ale pouze pouze plast napodobujci strukturu kuže jestli se nepletu

Kleinak

kleinak -3

14.9.2018 22:53

Jo, máš pravdu, byla to napodobenina kůže z plastu.

Karle

karle40 42

15.9.2018 14:17

Na Lumie 950 se dělaly kožené zadní kryty. Stálo to snad dvanáct set. A moc dlouho to nevydrželo.

RSS (komentáře k článku)