Huawei TalkBand B6 oficiálně: transformer s měřením spánku, SpO2 i srdeční frekvencí

huawei talkband b6

Huawei TalkBand B6 byl dnes oficiálně představen. Jedná se o nástupce populární řady TalkBand, která se vždy vyznačovala svou specifickou možností. V základu se totiž jedná o chytrý náramek, jehož tělo lze však vyjmout a používat jej jako Bluetooth sluchátko. Jinak jej můžete nosit v silikonových, kovových či kožených páscích.

Huawei TalkBand B6 oficiálně

Náramek disponuje 1,53″ AMOLED displejem s rozlišením 188 x 460 pixelů, což nám dává jemnost 326 ppi. Zařízení je kompatibilní s telefony s Androidem (4.4 a novější) i iOS (9 a novější). Nechybí ani certifikace IP57, takže se nemusíte bát vody. K dispozici je zde také snímač srdeční frekvence, monitorování SpO2 a sledování spánku.

Huawei TalkBand B6 tak zvládne vše, co bychom od něj očekávali. O výdrž se postará 120 mAh baterie, která by měla vydržet až 3 dny, nabíjí se pak skrz USB-C. Jako sluchátko pak zařízení výdrží asi 8 hodin. Verze se silikonovým páskem začínají na 1 000 CNY, tedy asi 3 200 korunách bez daně, za kovový pásek si připlatíme asi 1 600 korun.

Dává vám toto zařízení smysl?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)