TOPlist

Huawei ukázalo parádní 120Hz televizory s kamerou a nízkou cenou

huawei televize
  • Huawei představil v Číně novou řadu televizorů Smart Screen S3 Pro
  • Potěší třeba 120Hz obnovovací frekvencí 
  • V balení se nachází magnetická kamerka

Společnost Huawei pořádala včera v Číně velkou tiskovou konferenci, na které se kromě hromady nových telefonů, notebooků a wearables ukázala také nová řada televizorů Huawei Smart Screen S3 Pro. Ta zaujme nekompromisními specifikacemi, velikostí, obnovovací frekvencí a nízkou cenou.

Huawei Smart Screen S3 Pro přijde na trh ve dvou velikostech a to sice 65 a 75 palců. Oba dva modely disponují 4K LCD panelem se 120Hz obnovovací frekvencí, která se při aktivaci herního režimu upscaluje až na 240 Hz. Může být tedy zajímavou volbou nejen pro majitele aktuální generace konzolí Playstation 5 a Xbox Series, ale také pro ty, kteří mají doma výkonný herní počítač. Maximální jas činí až 400 nitů a uspokující je i 92% pokrytí barevného prostoru DCI-P3.

huawei smart tv s3 pro

Srdcem televizoru je čtyřjádrový čipset s jádry Cortex-A73 v kombinaci se 4 GB RAM a 64GB interním úložištěm. Za zmínku stojí také 3x HDMI 2.1, 1x USB 3.0, 1x USB 2.0 a Ethernet, systémovou stránku obstarává nový systém HarmonyOS 3.1. V balení se navíc nachází i magnetická kamerka, skrz kterou můžete na televizi pořádat videohovory. Menší varianta vychází na 5 999 CNY, což je asi 18 500 korun bez daně, větší 75palcový model pak vychází na 7 999 CNY, tedy přibližně 25 000 korun bez daně.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si televizor od Huawei?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)