Huawei ve středu představí nové notebooky, monitory a TWS sluchátka

Huawei představí nejen nové notebooky

Problémy Huawei s americkou vládou dosti brání v prodejích mobilních telefonů. Mobil bez Google služeb si totiž kupují spíše výjimky a tak se čínský gigant rozhodl více se zaměřovat i na jiný segment hardwaru. Huawei totiž ve středu představí nové notebooky, monitory a TWS sluchátka.

Huawei představí nejen nové notebooky

Velkou konferenci chystá Huawei 19. května a má na ní představit Matebook 16 a nová vlajková sluchátka Huawei FreeBuds 4 TWS. Potvrdil to teaser, který firma umístila na svém profilu sociální sítě Weibo. Tiskovka se jako tradičně uskuteční v Číně a kromě výše zmíněných zařízení bychom se mohli dočkat několika dalších.

Svou premiéru mohou zažít chytré hodinky pro děti Huawei Watch 4X, váha Body Fat Scale 3 Pro, router Huawei H6 nebo dva různé monitory k počítačům. Jeden bude klasický kancelářský, zatímco druhý má konkurovat herním. Můžeme tedy počít s nějakou vyšší obnovovací frekvencí. To, zda se ale všechna zařízení dostanou do Evropy není v tuto chvíli jasné.

Na jaké produkty Huawei se těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)