Menu

První pohled: Seznamte se s Huawei P9 na videu

Horká novinka Huawei P9 s duálním fotoaparátem přifrčela do redakce Svět Androida ve velkém stylu. Menší ze dvou představených modelů s elegantním kovovým tělem, čtečkou otisků prstů a Androidem 6 s klasickou nástavbou EMUI si můžete prohlédnout v našem videu.

První pohled na novinku Huawei P9

Duální fotoaparát je velkým lákadlem

Výborné zpracování kovové konstrukce dává novému modelu opravdový nádech luxusu – nikde nic netlačí a telefon padne přesně do ruky. Na strategické umístění spolehlivé čtečky otisků prstů jsme od Huawei už zvyklí – jediné, co design smartphonu kazí, jsou poněkud přerostlé rámečky. Do tenkého těla se povedlo Huawei vměstnat 3000mAh baterii, ani čočky fotoaparátů na zadní straně ze zařízení nečouhají – to je na 6,95mm tloušťku úctyhodný výkon.

Specifikace

Huawei P9 silver

Huawei P9

7.3
  • Displej 5,2″, IPS, FullHD rozlišení, 432 ppi
  • Procesor HiSilicon Kirin 955
  • RAM 3/4 GB
  • Fotoaparát Duální, 12 MPx
  • Baterie 32/64 GB + microSD
  • Cena od 4 999 Kč

Na podrobné recenzi pracujeme – dejte nám vědět do komentářů, co byste v ní rádi našli.

 

Komentáře

dunco

z aplikace
8.4.2016 20:25

Vždyť to má menší rámečky jak S7, tak jaký přenosný?

dunco

z aplikace
8.4.2016 20:26

Oprava :přerostlý.

Jirka2014

z aplikace
8.4.2016 20:29

Vy jste všichni těmi Rámečky snad posedlý. To měříte na desetiny 😃

Mirrec

z aplikace
8.4.2016 21:15

Nemate skusenosti s G8?Jak foti a tak?Alebo mam pockat na G9?Az bude :-)

doubt2doubt

z aplikace
8.4.2016 22:56

Huawei s lagující EMUI je price oriented alternativa pro hlupáky, kterým pomalu došlo, jak je Samsung předražený. Jednou z výhod Huawei je, že ve většině případů nabídne kromě poloviční ceny za stejný HW oproti Samsungu o malinko méně lagující nadstavbu EMUI, takže ti, kteří přecházejí z extrémně lagující nadstavby TouchWiz si mohou na o malinko méně lagující EMUI “chrochtat” blahem.

Ten, kdo hledá low end za nízkou cenu bez lagování si vybere buď Xiaomi nebo Lenovo, kdo hledá nadstandardní kvalitu vybírá vlajkové lodi Sony nebo iPhone.

TeltroN

TeltroN 0

z aplikace
9.4.2016 0:06

nadstandard kvalita Sony. no málem mě rozervalo smíchy a k tomu lenovo. mno názor hodny opravdového znalce. souhlasit mohu pouze s Iph

dunco

z aplikace
9.4.2016 4:13

Jako velký fanda Sony, který momentálně používá Honor7, můžu pouze napsat, že kdo tvrdí něco o lagujícím prostředí v telefonech Huawei je v životě nedrželi v ruce. Na mém Honoru vše funguje jak když bičem mrská . S klidným svědomím mohu napsat, že to byli po dlouhé době dobře investované peníze do telefonu. Takže ty kecy si tady někteří jedinci mohou strčit někam 😀.

Pavel Kapoun

9.4.2016 9:26

Pro doubt2doubt

Vlajková loď Samsungu za 19,5 k a Huawei za 15k. To podle vás znamená, že Samsung je předražený a Huawei lidový? To máte za poloviční cenu? Tak to jste asi v hodinách matematiky chyběl. Naopak Huawei při stejném HW vychází spíše dráž, protože špička Huawei se může výkonově měřit maximálně tak se střední třídou Samsungu. To není žádná adorace Samsungu, ale holá skutečnost, že prostě HW na konkurenci ztráci. Zdali je ten rozdíl poznat je na diskusi, ale je to prostě tak.

Boos

z aplikace
10.4.2016 21:24

Pavel Kapoun:
To jsou ale vtipy :-D. Kirin 950 od Huawei hravě strčil do kapsy veškeré konkurenční CPU dostupné na trhu v době jeho vydání a k tomu dokáže udržet maximální výkon neomezeně dlouhou dobu (narozdíl od přehřívání qualcommu). Možná bych si nejdriv zjistil fakta, než začnu něco hanit.

RSS (komentáře k článku)