Huawei potvrdil příchod modelů P50 Pro a P50 Pocket do Evropy. Těšíte se?

Huawei P50 Pro Evropa

Když Huawei představí nějaký nový telefon v Číně, zpravidla musíme poměrně dlouho čekat, než se objeví i v Evropě. Řada Huawei P50 není výjimkou. V Číně se jí uživatelé dočkali již loni v létě a vypadá to, že na evropský trh zamíří 25. ledna společně s ohebným Huawei P50 Pocket.

Huawei P50 Pro a P50 Pocket zamíří do Evropy 25. ledna

Tato informace byla zachycena v Bulharsku, kde zahájení prodeje potvrdil facebookový profil společnosti. V něm se sice hovoří pouze o Huawei P50 Pro, ovšem model P50 Pocket přijde dle webu nixanbal také. V obou telefonech tiká čipset Qualcomm Snapdragon 888, ovšem má softwarově zakázané 5G sítě a to kvůli stále běžící válce s USA.

Huawei P50 Pro UNBOXING and Initial REVIEW – Legend Reborn?

Huawei P50 Pro UNBOXING and Initial REVIEW - Legend Reborn?

I přestože tradičně nemůžeme počítat s Google službami budou telefony od čínské firmy velice zajímavé, obzvlášť pak ten ohebný. V obou případech můžeme počítat s OLED panely, kvalitními fotoaparáty nebo rychlým nabíjením. Ceny bohužel zatím nejsou známy.

Zajímají vás nové telefony od Huawei?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)