Mobil Huawei P40 Pro+ se začal prodávat v Evropě. Jaké jsou ceny?

Huawei P40 Pro Plus v Evropě

Čínská společnost Huawei začala před několika hodinami oficiálně prodávat nejvybavenější verzi svého vlajkového telefonu P40 v Evropě. Přístroj, který je pasován do role nejlepšího fotomobilu na světě, nese jméno Huawei P40 Pro Plus (Pro+) a zatím se v Evropě nachází v oficiálních e-shopech společnosti v Itálii a ve Francii. Cena telefonu je v obou zemích stejná. Špičkový Huawei s pěti fotoaparáty vyjde na 1399 eur, tedy cca 37 tisíc korun. Na oficiální českou cenu si budeme muset počkat.

Nový model vlajkového mobilu je na našem kontinentu zatím k dostání v jediné paměťové variantě, a to 8 GB RAM + 256 GB úložiště. Barvy jsou k dispozici dvě – Ceramic Black a Ceramic White. Jejich názvy si na nic nehrají, záda telefonu jsou skutečně keramická. Současně s rozšiřující se vlnou zahájení prodejů bude zajímavé sledovat, jaké dárky budou k telefonu Huawei P40 Pro Plus různé země v Evropě nabízet.

Huawei P40 Pro Plus dostupnost v Evropě

Ve Francii dostanou zákazníci k předobjednanému mobilu hodinky Huawei Watch GT 2e a někteří i sluchátka Huawei FreeBuds 3i. V Itálii vynechali hodinky a mezi dárky patří stejná sluchátka Huawei FreeBuds 3i, reproduktor Huawei Mini Speaker a bezdrátová nabíječka Huawei SuperCharge Wireless Charger. Uvidíme, jak štědré bude české zastoupení firmy. Na dostupnost a cenu nejvýkonnějšího Huawei telefonu současnosti jsme se ptali. Zatím bez úspěchu. Na závěr připomeňme, že i tento model se musí o místo na trhu poprat i bez Google aplikací.

Kolik asi bude stát Huawei P40 Pro Plus u nás?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V kapse stále nosí starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)