Huawei P30 Pro dostává aktualizaci na EMUI 10

Huawei EMUI 10 Official Introduction

Huawei P30 Pro, který čínský gigant představil teprve na jaře letošního roku patří dodnes k těm nejoblíbenějším smartphonům vůbec. Lidé po něm dokonce často sahají místo nejnovějšího Mate 30, pro přístup ke Google aplikacím, který nejnovější vlajková loď nemá. Nyní začíná P30 Pro dostávat aktualizaci na EMUI 10.

Aktuálně dostávají hromadnou aktualizaci v Číně a na globální trh má přijít následující týden. Nové EMUI 10, které je založeno na systému Android 10 nabízí tmavý režim nejen pro nadstavbu, ale taktéž pro vlastní aplikace, nové styly u hodin a kalendáře či mnoho nových funkcí pro Always-On displej.

Huawei EMUI 10 Official Introduction

Huawei EMUI 10 Official Introduction

Kromě těchto novinek Huawei pracoval taktéž na lepším propojení mezi telefonem a PC. K počítači nově půjde připojit bezdrátově telefon a na monitoru můžete následně vidět obrazovku z telefonu. Navíc budete moci volně přenášet různé soubory či odpovídat na zprávy. Podle plánu vydání společnosti Huawei mají majitelé Mate 20 a 20 Pro očekávat aktualizaci na Android 10 koncem měsíce.

Těšíte se na EMUI 10?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)