Hodinky realme Watch T1 nabízejí hromadu funkcí, NFC a hlasové hovory za velmi nízkou cenu

realme hodinky

Společnost realme představila před malou chvílí v Číně dva nové telefony – GT Neo2T a Q3s a kromě toho také hodinky realme Watch T1. Ty přinášejí spoustu nových funkcí a za poměrně slušnou cenu.

realme Watch T1 představeny

Hodinky od realme existují nějakou dobu. Nyní ale vůbec poprvé podporují hlasové hovory přes Bluetooth, NFC platby a mají vestavěné 4GB úložiště. A právě tyto tři vlastnosti z nich dělají mnohem lepší produkt. Samozřejmostí jsou pak funkce jako sledování spánku, sportovních aktivit (údajně až 110 sportovních režimů), monitorování srdečního tepu, kyslíku v krvi a také stresu.

Hodinky realme Watch T1 se chlubí 1,3″ AMOLED panelem s rozlišením 416 x 416 pixelů a podporou Always-On. Potěší jistě také podpora GPS (GLONASS,Galileo, Beidou) nebo vodotěstnost do 5 metrů. O výdrž se stará 228mAh baterie s tím, že vydrží nabité 7 dní a podporují rychlé nabíjení, takže je nabijete z 0 na 100 % za pouhých 35 minut.

Realme Watch T1 Unboxing & Hands-On Experience! #真我手表T1

Realme Watch T1 Unboxing & Hands-On Experience! #真我手表T1

Tělo hodinek je tvořeno z nerezové oceli a řemínky buď z kůže nebo silikonu v závislosti na tom, jakou verzi si zvolíte. Za základní variantu v Číně zaplatíme 699 CNY, což je asi 2 400 korun bez daně. Doufejme, že se někdy objeví i u nás.

Jak se vám hodinky líbí?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)