Levný smartphone Huawei P30 Lite na prvních snímcích: 3 fotoaparáty a minimální výřez

huawei p30 lite predstaveni

Řada telefonů Huawei P Lite patří k těm vůbec nejoblíbenějším. Proto se nedá divit, že bude pokračovat i v roce 2019. Nyní jsme se dočkali prvních informací o Huawei P30 Lite. Informace unikly přes výrobce obalů, i z toho důvodu jsou všechny snímky chystaného smartphonu v pouzdře.

Bude telefon Huawei P30 Lite opět hit nižší střední třídy?

Před několika dny jsme psali o Huawei P30, kde jsme zmiňovali i to, že o Lite verzi tohoto telefonu se moc neví. Nakonec jsme dlouho čekat nemuseli- O únik informací se postarala společnost Spigen, kterou znáte jako výrobce obalů. Z dostupných snímků můžeme zjistit hned několik zajímavých informací.

I nejlevnější mobil řady Huawei P30 bude mít tři hlavní fotoaparáty, čtečka otisků prstů je na zadní straně a ne v displeji jako u dražších modelů P30. Potěší ale to, že výřez na přední straně je minimální. V něm je schovaná jedna selfie kamera. Níže se můžete podívat, jak budou všechny tři chystané telefony vypadat. Plánujeme pro vás recenze Huawei P30 i Huawei P30 Lite.

rada telefonu huawei P30

Z dostupných renderů to vypadá i na to, že si telefon zachová 3,5mm audio konektor a USB-C. O výkon se bude velice pravděpodobně starat čipset Kirin 710, který pohání třeba Honor 8X. Představení nových telefonů Huawei je plánováno na 26. března 2019.

Těšíte se na Huawei P30 Lite?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)