Huawei P20 Pro a rovnou 3 fotoaparáty? Takhle to bude vypadat

huawei p20 cena

Odhalení nových Huawei telefonů se plánuje na 27. března, nicméně už dnes můžeme vidět pravděpodobnou podobu všech tří telefonů z řady Huawei P20. Postaral se o ně Evan Blass, známý jako @evleaks. Obrázky ukazují, že design vlajkových modelů Huawei se změní.

I Huawei P20 přijde s výřezem v displeji

Z obrázků jde vidět, že i Huawei P20 obdrží výřez v displeji. Brada telefonu bude také větší, ale zde alespoň můžeme vidět lepší využití místa. A to čtečkou otisků prstů, která je na přední straně. Jedině u Lite modelu chybí a nejdeme ji na zadní straně.

Huawei P20 Pro Huawei P20 Pro

Všechny tři modely mají zadní fotoaparáty zarovnány vertikálně a na levé straně. Opět to evokuje inspirací u Apple. Trochu podivně ale Huawei včera vydal teaser na nové telefony. Kde bylo naznačeno, že fotoaparáty budou umístěny horizontálně. Zde se tak ještě s určitou přesností nedá říct, jak to bude s jejich umístěním.

Huawei P20 Huawei P20

Co už ale bylo v podstatě potvrzeno je to, že Huawei P20 Pro bude mít na zadní straně celkem 3 fotoaparáty. Design modelů P20 a P20 Lite by měl být finální. Stejné rozvržení jsme totiž dříve mohli vidět v certifikačním úřadu TENAA. Zároveň se odhalilo, že Huawei P20 Lite má mít displej o velikosti 5,84″, FullHD+ rozlišení a poměr stran 19:9. Duální fotoaparát má mít 16 + 2 MPx, dále má mít 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti a baterii o kapacitě 2 900 mAh.

huawei p20 lite Huawei P20 Lite

Spekuluje se už i o ceně. Huawei P20 Lite by měl stát v přepočtu cca 9 400 Kč. Klasický Huawei P20 by pak měl vyjít na cca 17 200 Kč a nejvyšší Huawei P20 Pro na zhruba 23 tisíc Kč. Samozřejmě jde zatím o spekulace, na finální potvrzení či vyvrácení těchto cen si musíme počkat na konec března, kdy se telefony oficiálně představí.

Jak se vám líbí 3 fotoaparáty u modelu Huawei P20 Pro?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)