Huawei P11/P20 Lite bude mít výřez v displeji jako iPhone X

Huawei P11/P20 Lite

Podle posledních dvou úniků to vypadá, že Huawei P11/P20 Lite bude mít výřez v displeji podobně jako Apple iPhone X nebo Essential Phone. Jednak jsme mohli rendery, pak ale také reálné fotografie chystaného telefonu.

Huawei P11/P20 Lite změní razantně design

Huawei oznamuje svou novou vlajkovou loď P11 nebo P20 (zatím není jasné, který název se bude používat) na konci března. K němu se samozřejmě také chystá levnější Lite verze. K této verzi nyní můžeme vidět rendery a také první reálné fotografie. Zatímco vlajkový model Huaweie bude mít rovnou tři fotoaparáty, Lite verze obdrží výřez v displeji a stejně umístěné zadní fotoaparáty jako iPhone X.

Spekulace o parametrech tohoto telefonu se hodně liší. Hovoří se o displeji s velikostí od 5,7″ až pod 6,1″. Z fotografií také můžeme vidět, že konstrukce telefonu je v kombinaci kovu a skla. Na spodní straně můžeme vidět USB-C i 3,5mm jack konektor. Čtečka otisků prstů je na zadní straně. Také se očekává, že telefon již od vydání poběží na Androidu 8 Oreo s nadstavbou EMUI 8.0. O výkon se postará aktualizovaná verze čipsetu Kirin 659.

Líbí se vám design tohoto chystaného telefonu?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)