Huawei P Smart+ 2019 je střední třída se třemi hlavními fotoaparáty. Mobil umí i ultra-širokoúhlé snímky

huawei p smart plus 2019 predstaveni

Huawei P Smart+ 2019 je nový telefon, který byl dnes představen. Má toho hodně společného s klasickou verzí P Smart 2019. Hlavních rozdílů si všimnete u vylepšených fotoaparátů. Novinka má mimo jiné ultraširokoúhlý fotoaparát. Pojďme se na ni podívat.

Huawei P Smart+ 2019 je nový telefon. Společnost se zaměřuje hlavně na fotoaparát

Na přední straně se nachází 6,21″ velký displej s FullHD+ rozlišením a minimálním výřezem pro selfie kameru. Ta má 8 MPx. Výkon obstarává Kirin 710, který doplňuje 3GB RAM a 64GB vnitřní paměť. Nechybí GPU Turbo 2.0. Úložiště se dá rozšířit pomocí microSD karet. Baterie má kapacitu 3 400 mAh.

huawei p smart plus 2019

Hodně zajímavé to je na zadní straně, kde se nachází kromě čtečky otisků prstů rovnou tři fotoaparáty, které mají velice podobné složení, jako můžeme vidět u prémiových telefonů. Hlavní 24 MPx fotoaparát, doplňuje 16 MPx ultra-širokoúhlý fotoaparát a 2 MPx snímač, který má na starost hloubku. Nechybí ani funkce jako noční režim fotografií nebo super zpomalená videa ve 480 FPS. Samozřejmostí jsou vylepšení pomocí AI.

Cena ani dostupnost telefonu nebyla odhalena, dostupný však bude minimálně v modré a černé barvě. Základní verze P Smart 2019, se kterou má hodně společného, začíná na částce 250 eur, dá se tedy očekávat mírně větší cena, zhruba kolem částky 7 tisíc Kč.

Jak se vám líbí Huawei P Smart Plus 2019?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)