TOPlist

Huawei nova 8 SE 4G nabízí OLED displej a 66W nabíjení. Za kolik?

huawei nova 8 se 4g

Společnost Huawei si pro své zákazníky připravila další cenově dostupný telefon. Huawei nove 8 SE nabízí velký OLED displej, čipset Kirin a velmi rychlé 66W nabíjení. V podstatě jediným rozdílem oproti 5G verzi je právě použitý čipset, který sítě páté generace nepodporuje.

Huawei nova 8 SE 4G míří na trh

Můžeme tedy počítat s 6,5″ OLED displejem s Full HD rozlišením. Nechybí samozřejmě zabudovaná čtečka otisků prstů a výřez, kde se nachází 16Mpx selfie kamerka. Na zadní straně se ukrývají čtyři snímače, přičemž ten hlavní disponuje rozlišením 64Mpx. Dopomáhá mu 8Mpx ultraširoký senzor a dva 2Mpx snímače. Samozřejmostí je přítomnost LED blesku.

Systémem je pak HarmonyOS 2.o výdrž se stará 3800mAh baterie s podporou již zmíněného 66W nabíjení, díky kterému telefon dobijete doslova za pár minut. Výkon dostal na starost slabší čipset Kirin 710A v kombinaci s 8 GB RAM a 128GB úložištěm. Telefon je k dispozici zatím pouze v Číně a to za cenu 2099 CNY, což je asi 7 500 korun.

Koupili byste si telefon od Huawei?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)