S novou řadou HUAWEI nova 10 vyjádříte svou osobnosti i styl

Huawei_NOVA10_bila_zena

Komerční článek

Chytrý telefon je pro generaci Z nástrojem, který využívají ke každodenní komunikaci s přáteli a rodinou, ale také k zaznamenávání důležitých okamžiků, které se kolem nich dějí. Pózování před přední kamerou, focení jídla, oblečení, to vše je pro generaci Z naprosto běžné. Proto jsou fotoaparáty chytrých telefonu pro jejich život naprosto nezbytné, aby mohli dokumentovat jejich životy a sdílet je dál.

Pro generaci Z je zveřejňování toho nejlepšího ze svého života na sociální sítě nezbytnou součástí jejich života. Z toho důvodu se ohlížejí po telefonech s kvalitními fotoaparáty, které dokáží vyfotit tu nejreálnější fotografii a přinesou jejich followers ten nejlepší zážitek ze sdílené fotografie. Na to myslela i společnost HUAWEI a tuto filozofii implementovala do své nové řady HUAWEI nova 10, která se může pochlubit vylepšeným obrazový zážitkem a umožňuje uživatelům zaznamenávat jejich každodenní životy.

Tvořte s řadou nova 10 ten nejkvalitnější obsah

Nová řada HUAWEI nova 10 je zaměřena na vysoce kvalitní fotografický obsah. Proto jsou fotografické schopnosti modelů z této řady absolutně dech beroucí. Mezi řadu nových funkcí fotoaparátu nova 10 i nova 10 Pro zcela jistě patří nově vylepšený 60 Mpx duální přední fotoaparát s automatickým zaostřováním, který podporuje 100° ultraširokoúhlý záběr a disponuje 1/2,61palcovým snímačem podporujícím kvalitu 4K, což přináší vynikající rozlišení. Díky této technologii vznikají fascinující autoportréty zachycující radostné okamžiky s přáteli a rodinou, které jsou texturované a tak reálné, že vás do daného okamžiku vrátí zpátky.

Kamera co přidá na vaší kráse 

Zajímavou funkcí fotoaparátu je také HUAWEI AI Portrait dokáže zvýraznit vaše rysy a jemné detaily, jako jsou prameny vlasů nebo textura pokožky. S portrétní kamerou si tak mohou uživatelé užít experimentování. Dvojitý optický zoom a až pětinásobný digitální zoom umožní vyfotit detailní portrét, který rozšíří i vnímání lidského oka. Další funkce HUAWEI Multi-Vision Photography je schopna zaostřit obličej, zlepšit jas a učinit tak fotografovanou osobu výraznější. Umělá inteligence vylepší kvalitu obrazu na úrovní pixelů, vylepší světla a stíny, tím pádem žádné protisvětlo nezkazí vaši fotografii. Generace Z si tak může být jistá, že každé vyfocené selfie bude kvalitní a prezentovatelné na oblíbených sociálních sítích.

A co víc, řada HUAWEI nova 10 podporuje fotografování portrétů s bokeh efekty díky HUAWEI XD Fusion Engine. Uživatelé tak mohou fotografovat na jakémkoliv místě a dát sbohem rušivému pozadí, nevzhlednému osvětlení či jiným lidem, které na fotografii nepatří. Huawei_NOVA10_KV3

Miliony aplikací pro každou příležitost 

Pro generaci Z je důležité mít v telefonu všechny důležité aplikace, aby mohli své snímky okamžitě sdílet s přáteli a dalšími lidmi. Snadný přístup ke všem oblíbeným aplikacím nabízí AppGallery, obchod s aplikacemi HUAWEI. Kromě samotných aplikací je součástí AppGallery také služba Petal Search. Jde o vyhledavač, který vám umožní hledat a objevovat aplikace. Množství dostupných aplikací, které na svůj chytrý telefon HUAWEI můžete získat, je tak opravdu téměř nekonečné.

Ačkoli se AppGallery dokáže skvěle obejít bez Google služeb, přesto můžete narazit na některé aplikace, které podporu od Google stále vyžadují. I na to už ovšem existuje elegantní řešení, a sice Gspace. Tato aplikace tvoří separátní prostor, kde máte vybrané Google aplikace na jednom místě a můžete je tak hravě používat, jak jste zvyklí.

HUAWEI Mate 50 Pro – vlajkový smartphone s průlomovým fotoaparátem 

Společnost HUAWEI nedávno uvedla i novou vlajkovou loď Mate 50 Pro, který se jako první telefon na světě může pochlubit fotoaparátem s nastavitelnou desetistupňovou fyzickou clonou a všestrannými fotografickými možnostmi, jaké kdy byly na smartphonu řady Mate k dispozici. Nový vlajkový model také představuje velký krok vpřed v designu, odolnosti i výkonu.

Více informací o nově představených telefonech se dozvíte na oficiálních stránkách HUAWEI.

Chytrý telefon nova 10 seženete již za 13 999 Kč a nova 10 Pro za 17 999 Kč. Vlajkovou loď Mate 50 Pro seženete za 31 999 Kč.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)