Huawei Nova 10 SE je nejnovější stylovka se 108MPx fotoaparátem

Huawei Nova 10 SE

Huawei Nova 10 SE je nejnovější přírůstek do stylové řady smartphonů střední třídy od čínského giganta. Jak už název napovídá, a stejně jako v případě jeho předchůdců, se jedná o hůře vybavený smartphone, to však rozhodně neznamená, že by novinka neměla co nabídnout.

Huawei Nova 10 SE vsází na luxusní design

Novinka, stejně jako dříve představené modely Huawei Nova 10 a Nova 10 Pro, nabízí stylový a nebojíme se říct až luxusně působící design. Stejně jako Huawei Nova 10 Pro se i tato novinka ukázala ve stříbrné barevné variantě se zlatými prvky v okolí fotoaparátů a nabídne i černo-zlatou verzi. Když je řeč o fotografické výbavě, musíme zmínit, že novinka disponuje 108MPx primárním fotoaparátem, 8MPx ultraširokoúhlým fotoaparátem a 2MPx makro kamerkou. Bohužel, bližší informace o fotoaparátech v současnosti nejsou k dispozici. Huawei Nova 10 SE by krom pěkného designu mohl nabídnout také solidní displej, neboť se jedná o 6,67″ OLED panel s FullHD+ rozlišením a 90Hz obnovovací frekvencí obrazu.

Huawei Nova 10 SE

Výrobce byl zatím na informace okolo této novinky poměrně skoupý, jelikož neznáme ani použitý čipset. Vybavenější modely Nova 10 a Nova 10 Pro pohání Qualcomm Snapdragon 778G ve 4G variantě, zde ale patrně bude na místě čekat slabší řešení. Známe alespoň konfiguraci pamětí, i v tomto případě můžete počítat s 8GB RAM a 256GB úložištěm. Huawei pak nekonkretizoval ani informaci o čtečce otisků prstů, pokud si ale máme tipnout, tak s dostupných obrázků to vypadá na snímač zabudovaný do tlačítka napájení. Uvnitř konstrukce telefonu o tloušťce 7,39 mm a hmotnosti 189 gramů se ukrývá baterie o kapacitě 4 500 mAh s podporou 66W nabíjení. Na informace ohledně dostupnosti a ceny si pak budeme muset ještě chvíli počkat.

Zaujal vás některý ze smartphonů řady Huawei Nova 10?

Zdroj: Huaweicentral.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)