Huawei nova 10 SE vsází na neúnavnou baterii a nabití během pár minut

Huawei_nova_10_SE_Bonnie_Model_creative_Starry_Silver

Komerční článek

Mít chytrý telefon neustále po ruce, to už je dnes pro většinu z nás přirozená věc. Huawei na to také již dlouhodobě reaguje inovacemi co se týče rychlosti nabíjení a výkonu baterií. Právě proto také novinka mezi smartphony Huawei, nova 10 SE, přináší svým uživatelům vylepšenou baterii s kapacitou 4500 mAh a schopnost 66 W nabíjení SuperCharge, díky kterému se telefon plně nabije jen za 38 minut.

Spousta energie v praktickém provedení

Ačkoli se může HUAWEI nova 10 SE pochlubit baterií s kapacitou 4500 mAh, na jeho velikosti se to nepodepsalo. Tělo smartphonu si s pouhými 7,39 mm zachovává svůj tenký design a působí kompaktním dojmem.

Co nám vlastně 4500 mAh baterie v praxi umožní? Podle testů společnosti HUAWEI vydrží telefon po plném nabití až 12 hodin nepřetržitého přehrávání videí, stejně dobře si však vede i co se týče hraní her nebo prohlížení webu. Nemusíte se bát, že by vás nova 10 SE nechala ve štychu, a to i pokud jste zrovna na cestách nebo vyrážíte na dlouhé výlety do přírody.

Nabíjení rychlostí blesku

Když už se přeci jen baterie nova 10 SE vyčerpá, na řadu přichází záchrana v podobě schopnosti rychlého 66 W nabíjení SuperCharge. Zásluhou funkce SuperCharge zvládnete svůj telefon nabít na 100 % za pouhých 38 minut.

Snad každý z nás někdy zažil podobnou situaci. Ráno se probudíte, sáhnete po svém telefonu a vyděsíte se. Telefon jste zapomněli dát večer nabíjet a za necelou hodinu musíte vyrazit do práce. S nova 10 SE vám takový přešlap nemusí dělat vrásky na. Místo stresu si můžete v klidu uvařit kávu, dát si teplou sprchu, vychutnat si snídani a než se vydáte do shonu všedního dne, telefon bude dávno připraven pro celodenní intenzivní používání. Huawei_nova_10_SE_Bonnie_Model_creative_shot_Starry_Black

Že nejste ani 38 minut na jednom místě? Nevadí. Nova 10 SE stačí jen 10 minut nabíjení k tomu, abyste mohli mít dalších 22 hodin sluchátka na uších a užívat si svou oblíbenou hudbu nebo třeba zajímavý podcast.

HUAWEI nova 10 SE pořídíte právě teď za cenu 9 499 Kč v barevném provedení Starry Black a Starry Silver na oficiálním e-shopu HUAWEI.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)