Tablet Huawei Matepad Pro bude mít minimální rámečky i průstřel

huawei matepad pro tablet

Před několika týdny se poprvé začalo mluvit o prémiovém tabletu od Huawei, který má konkurovat iPadům Pro. Nyní jsme se díky Evanu Blassovi dočkali poodhalení designu. Všimnout si u MatePad Pro můžete hodně malých rámečků i průstřelu v displeji, což je u tabletů prozatím nezvyklé řešení.

Huawei MatePad Pro bude mít klávesnici a podporu stylusu

Původně se hovořilo o tom, že se tablet má nazývat MediaPad M7, tedy obdobně jako jiné tablety čínské společnosti. Evan Blass (@evleaks) však hovoří o tom, že Huawei se rozhodl pro název MatePad Pro. Označení „Pro“ v poslední době využívá čím dál tím větší počet společností, takže to nemusí být tak velké překvapení. Navíc podle dostupných informací, se tento tablet bude oproti zbylým produktům řady MediaPad poměrně dost lišit.

huawei matepad pro

Chybět tomuto tabletu nemá duální fotoaparát, čtečka otisků prstů v displeji nebo USB-C. Výkon má obstarávat čipset Kirin 990, který doplní 8GB RAM a 256GB úložiště. Co se týče barevných kombinací, víme o černé a bílé. Samotná klávesnice má byt doplňková a připojovat se k tabletu pomocí magnetu, i samotný stylus půjde připevnit k boční straně tabletu.

Těšíte se na tento tablet od Huawei?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)