MatePad Air dostane unikátní displej. Osloví i výkonem a zpracováním

huawei matepad pro
  • Huawei chystá nádherný a výkonný tablet
  • Osloví praktickým poměrem stran i výkonem
  • K představení má dojít už ve čtvrtek

Společnost Huawei se pomalu chystá na další velkou akci, na které dojde k představení několika novinek. Mezi nimi bude také tablet Huawei MatePad Air, který zaujme vysokým výkonem, slušným displejem i kvalitním zpracováním.

Tablet už dokonce unikl na živých fotografiích a spolu s nimi jsme se dočkali také detailních specifikací. Na zadní straně vidíme jediný fotoaparát a v této stříbrné verzi se speciální povrchovou to zařízení opravdu sluší. Úniky říkají, že bude tablet konkurovat iPadu Air. Má jít o všestranné a lehké zařízení, které bude cílit na mladší uživatele.

Jedním z důležitých aspektů MatePadu Air bude samozřejmě 11,5palcový LCD displej s rozlišením 2,8K a 144Hz obnovovací frekvencí. Zaujmout může také neobvyklý poměr stran 3:2, takže si na své přijdou ti, kteří pracují s textem či tabulkami. Baterie nabídne kapacitu 8300 mAh a má podporovat 40W nabíjení. Pod kapotou má pak tikat starší, ale i na dnešní poměry výkonný čipset Snapdragon 888. K oficiálnímu odhalení má dojít už tento čtvrtek.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký Android tablet používáte vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)