Domácí grafické studio jednoduše s Huawei MateBook X Pro

Huawei MateBook X Pro design

Komerční článek

Výjimečný displej, který poskytuje jedinečný vizuální zážitek. Výkonný procesor, který zaručuje perfektní výkon. Inovativní touchpad, kterým můžete ovládat laptop pouze pomocí gest. To vše je nový HUAWEI MateBook X Pro. Laptop navržený tak, aby uspokojil i ty nejnáročnější uživatele, včetně grafických designérů a fotografů, kteří potřebují denně upravovat fotografie.

Nový HUAWEI MateBook X Pro je jasným důkazem, že značka HUAWEI dostála závazku ohledně inovací a přerodů v odvětví počítačových zařízení. Notebook disponuje kvalitním FullView displejem HUAWEI Real Color, funkcí Super Device, vysokým výkonem díky procesoru Intel Core 12. generace, přičemž váží pouhých 1,26kg. Na první pohled jistě zaujme svým designem, kterým HUAWEI zcela narušuje tradice designu notebooků. Kovové tělo s horčíkové slitiny je opatřeno matnou povrchovou úpravou odolnou proti poškrábání a otisku prstů. Díky svým kvalitám je tak perfektním mobilním designovým studiem. 

Sledujte svou práci na 14,2palcovém FullView displeji s úpravou Real Color

Uživatelé, kteří milují kreslení a jednoduchý grafický design, stejně jako profesionální designéři, potřebují velmi dobrý a kvalitní displej. Není překvapením, že HUAWEI MateBook X Pro se může pochlubit výjimečným displejem, díky kterému je pro grafický design jako dělaný a uživatelům poskytuje  špičkový vizuální zážitek. Pochlubit se může také ultratenkým rámečkem, vysokým rozlišením 3.1K a poměrem těla 92,5 % vůči obrazovce. Displej se vyznačuje také vysokou hustotou zobrazení 266 PPI a vysokou obnovovací frekvencí 90 Hz, přičemž jde o 10bodovou dotykovou obrazovku, která umožňuje plynulé posouvání a citlivější rozhraní. 

Nejdůležitější je, že se jedná o displej na profesionální úrovni s certifikací TÜV Rheinland, který podporuje duální barevné gamuty P3 i s RGB, což znamená, že průměrná přenost barev je ΔE < 1. Spolu s vylepšenou kalibrací barev 3D LUT přináší displej autentické a živé barvy. Kromě toho je HUAWEI první společností v oboru, která používá barevnou křivku CIE2015 pro přesněji kalibraci. 

Technologie Universal Color Consistency navíc také umožňuje zachovat jednotnost barev stejného obrazu na celém HUAWEI MateBook X Pro, HUAWEI MatePad Pro 11 a smartphonech řady P50, což zaručuje uživatelsky příjemnější zážitek.  Huawei MateBook X Pro knihovna

Zvyšte svou produktivitu 

Vzhledem k tomu, jak náročné a složité mohou být designerské práce, by silný výkon HUAWEI MateBook X Pro měl potěšit všechny designéry. Notebook získal certifikaci Intel Evo. Pyšní se vysoce výkonným procesorem Intel Core 12. generace s pamětí 16 GB LPDDR5. 

Super Device pro super designy 

Dlouhodobým cílem HUAWEI je vytvořit silný ekosystém, který vyřeší problémy s konektivitou mezi zařízeními, což se mu jednoznačně daří. Díky funkci Super Device (Zařízení+) je vše jednoduše propojitelné. Pouhým přetažením mají uživatelé možnost na HUAWEI MateBook X Pro aktivovat tuto šikovnou funkci a užít si tak zážitek ze spolupráce mezi zařízeními, což rozhodně zlepší efektivitu. 

Skvělá je i  možnost připojení tabletu HUAWEI, který může fungovat jako doprovodný virtuální skicák, což pomůže posunout možnosti vaší kreativity o ležel dál. Designéři mohou například propojit MateBook X Pro s MatePad Pro prostřednictvím Mirror Mode a dosáhnout tak spolupráce na více obrazovkách. Můžete tak kreslit na tablet, ale obraz se objeví rovnou na PC. 

Stabilní připojení, jednoduché ovládání a více času na kreativitu

HUAWEI MateBook X Pro poskytuje uživatelům vyšší rychlost i stabilitu sítě, a to díky nejnovějšímu systémeu HUAWEI Smart Wi-Fi, který podporuje dvou i třípásmové spojení. Uživatelé se tak mohou těšit z absolutně plynulého a stabilního připojení a v klidu se věnovat realizaci dalších průlomů v designu nebo jiným aktivitám. 

Zastaralému ovládání notebooku, jak ho dnes znáte, můžete dát s MateBookem X Pro sbohem. HUAWEI přišel s několika vychytávkami, které vaši práci s počítačem zaručeně zefektivní. Jednou z nich je inovativní touchpad s technologií Free Touch, který vám umožní mnohem více než jen posouvat kurzor. Touchpad totiž podporuje celou řadu gest, pomocí kterých můžete ovládat ty nejběžnější úkony rychle a bez zbytečných pohybů navíc.  

Pro více informací o MateBook X Pro a o dalších modelech notebooků Huawei navštivte oficiální stránky HUAWEI KV-Adjusted-02

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)