Huawei ukáže společně se sérií Mate 40 také sluchátka FreeBuds Studio

Huawei FreeBuds Studio potvrzená

Společnost Huawei před pár hodinami oficiálně potvrdila, že se současně s příchodem nových vlajkových telefonů řady Mate 40 můžeme těšit i na nová sluchátka. A v podání této čínské firmy dost unikátní. Huawei se hodlá pustit do segmentu studiových náhlavních sluchátek. I přesto, že půjde o tzv. circumauralní konstrukci kolem uší, mají nést jméno současné série FreeBuds. Dostanou pouze přídomek Studio. Spojitost těchto sluchátek s novými mobily potvrzuje také plakát s datem 22. října. Právě ten den bychom měli Huawei Mate 40 a potvrzená FreeBuds Studio poprvé v plné parádě spatřit.

Huawei FreeBuds Studio pozvánka

Už před vydáním oficiálního oznámení se zmíněná sluchátka objevila v seznamu připojitelných zařízení v aplikaci AI Life. Zatím se předpokládá, že bude znovu využit procesor Kirin A1, Bluetooth 5.1 či 5.2, aktivní potlačení hluku a aktivace hlasového asistenta. Jsme velmi zvědaví, zda produkt dokáže dostát svého jména. Prohlásit nějaká sluchátka za studiová chce oporu ve špičkových zvukových vlastnostech. Pokud to tak skutečně bude, můžeme nejspíš počítat s cenou přesahující 10 tisíc korun. Premiéra Huawei FreeBuds Studio je nicméně potvrzená na 22. říjen, takže brzy narazíme na první recenze. Vy se zatím můžete mrknout na to, jak jsme testovali poslední Huawei “špunty” FreeBuds Pro.

Kolik peněz byste dali maximálně za sluchátka?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)