Huawei FreeBuds SE. Nové špunty s ANC jsou pár dní za 999,-

Huawei FreeBuds SE bezdrátová sluchátka

Společnost Huawei před pár dny představila nová bezdrátová sluchátka FreeBuds SE. Nový model má zaujmout nejen svým designem
a samotným zvukem, ale i velmi nízkou gramáží pouhých 4,7 g na sluchátko či dobou přehrávaní. Na jedno plné nabití nabídnou tyto špunty až 6 hodin přehrávání hudby nebo přibližně 4 hodiny telefonických hovorů. I s pouzdrem je to dohromady až 24 hodin.

Po stránce zvuku mají FreeBuds SE mezi parametry frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz, aktivní potlačení hluku ANC a Bluetooh 5.2 s nespecifikovanými kodeky. Sluchátka umějí reagovat na poklepání a gesta je možné přizpůsobit skrze aplikaci AI Life. A to i pro pravou a levou stranu zvlášť. Standard IPX4 zaručuje ochranu proti stříkající vodě.

HUAWEI AI Life
HUAWEI AI Life

Standardní cena má být 1 299 Kč, nicméně v rámci zaváděcí akce je novinka od 5. do 25. září (nebo do vyprodání zásob) k dostání za 999 korun. Na výběr jsou dvě barevné varianty – světle modrá a bílá.

Máte tip na podobná sluchátka za tuto cenu?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)