Huawei právě představil FreeBuds Pro 2. Chlubí se kvalitním zvukem, skvělým ANC i zajímavým designem

nová sluchátka huawei

Společnost Huawei právě v Istanbulu na své konferenci představila druhou generaci prémiových sluchátek FreeBuds Pro 2. Ty konkurují těm nejlepším bezdrátovým sluchátkům na trhu a to nejen v oblasti kvality zvuku, ale také díky skvělému ANC.

Huawei FreeBuds Pro 2

Každé ze sluchátek se může pochlubit 11mm dynamickým měničem a také měničem s planární membránou. V kombinaci se systémem Hi-Res Dual Sound zajišťují podle prvních dojmů velmi dobrý zvukový projev, který se může rovnat s tou nejužší špičkou, minimálně ve své cenové kategorii.

Huawei FreeBuds Pro 2 podporují kodek LDAC a zároveň splňují certifikaci HWA, což v praxi znamená, že dokáží přenášet zvuk rychlostí 990 kb/s. Samozřejmostí je také ANC, které dokáže snížit okolní hluk až o 47 dB. Režim je navíc dynamický, takže se vám po nasazení sluchátek aktivuje automaticky a je schopen rozpoznat strukturu zvukovodu a okolní hluk tak, aby byl výsledný zvuk co nejvěrnější.

Sluchátka budou k dostání ve verzích Silver Blue, Silver Frost a Ceramic White za cenu 4 999 Kč s tím, že pokud si je stihnete objednat do 10. července, dostanete k nim zdarma chytrý náramek Huawei Band 7.

Co říkáte na nová sluchátka od Huawei?

Zdroj: vlastní, tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)