Huawei představil TWS sluchátka FreeBuds 4. Mají vlastní čip, ANC a slušnou cenu

huawei nová sluchátka

Společnost Huawei včera v Číně oficiálně představila svou novou vlajkovou loď na poli TWS sluchátek, model FreeBuds 4. Sluchátka jsou vzhledově poměrně dosti podobná svému předchůdci, ovšem nabízí některá zásadní vylepšení. Asi tou nejzajímavější novinkou je přítomnost vlastního čipu Kirin A1.

Huawei FreeBuds 4 oficiálně

Nová verze sluchátek FreeBuds je vybavena 14,3mm dynamickými budiči a třemi mikrofony pro snímání hlasu a okolního hluku pro ANC. Ten dokáže snížit okolní hluk až o 25 dB. Obě sluchátka disponují dotykovým ovládáním s podporou gest a každé váží pouhých 4,1 gramu. Samozřejmostí je podpora nejnovějšího Bluetooth 5.2 a nechybí podpora připojení ke dvěma zařízením zároveň. Huawei preneztoval také nový režim, který by měl být hlavně pro vlogery a dokáže prý zachytit váš hlas čistěji i v rušnějším prostředí.

Vybrat si ale můžeme i režim s nízkou latencí (herní režim, chcete-li), který snižuje opoždění zvuku na maximálně 90 ms. Samotná sluchátka vydrží až 4 hodiny při běžném poslechu a spolu s pouzdrem až 22 hodin. Čínský gigant se pochlubil také rychlým nabíjením. Pouhých 15 minut na nabíječce prý stačí k dalšímu přehrávání až na 2,5 hodiny. Pouzdro lze pak nabíjet klasicky přes USB-C nebo jakoukoliv Qi podložku. Navíc je pouzdro certifikované IPX4, což je jistě skvělá zpráva. Sluchátka Huawei FreeBuds 4 budou k dispozici v bílé, černé a stříbrné variantě a to za cenu 999 CNY (asi 3 200 korun bez daně). Oficiální prodej v Číně začíná 6. června, mezinárodní dostupnost bude prý ještě upřesněna.

Co říkáte na nová sluchátka od Huawei?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)