Huawei představí Enjoy 10 v pátek. Co nabídne?

huawei enjoy 10

Společnost Huawei představila před měsícem smartphone Huawei Enjoy 10 Plus. Ten se může pochlubit vysouvací selfie kamerkou, displejem bez jakéhokoliv výřezu či průstřelu a trojitým zadním fotoaparátem. Na sociální síti Weibo společnost oznámila, že představí hned několik nových produktů. Mezi nimi by měl být také klasický Huawei Enjoy 10.

Huawei se o novém Enjoy nezmiňuje, ale příspěvek odhaluje telefon, který vypadá velmi podobně jako on. Klasická desítka se má od Plus varianty v mnohém lišit. Namísto vysouvací kamerky bude v displeji průstřel se selfie kamerou a čtečka otisků prstů se nejspíše bude nacházet na bočním rámu ve vypínacím tlačítku. Vzhledem k tomu, že jde o telefon nižší třídy je velmi nepravděpodobné, že se Huawei uchýlí ke čtečce otisků prstů v displeji.

Enjoy 10 přijde taktéž o jeden ze snímačů a nabídne pouze duální fotoaparát. Telefon bude poháněn čipsetem Kirin 710F v kombinaci se 3 či 4 GB RAM. Displej může býti pro mnohé zklamáním, jelikož 6,39″ úhlopříčku pokryje pouze HD displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Na druhou stranu by mohl díky 3 900 mAh baterii dlouho vydržet. Telefon je určen primárně pro čínský trh, ovšem je možné, že se časem podívá také do Evropy.

Co říkáte na Huawei Enjoy 10?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)