Huawei Band 8 láká na nádherný displej, vylepšené sledování spánku a nízkou hmotnost

huawei band 8
  • Huawei Band 8 je nová generace chytrého náramku
  • Zaujme nízkou hmotností, ale také AMOLED displejem
  • K dostání bude ve verzích s a bez NFC

Společnost Huawei právě v Číně oznámila několik nových produktů. Konkrétně jde o telefony Nova 11, Enjoy X, laptopy Matebook D14 a D16 2023 a také nový fitness náramek Huawei Band 8. A právě o něm bude řeč v následujícím textu.

Huawei Band 8 je prý dosud nejlehčí a nejtenčí fitness náramek od této firmy. Váží pouze 14 gramů a disponuje 1,47palcovým AMOLED panelem s rozlišením 368 x 194 pixelů. Je pokrytý zakřiveným sklem a na výběr je z hromady ciferníků. Huawei jich uvedl až 10 000. Co se týče výdrže na jedno nabití, novinka slibuje až 14 dní, navíc ji díky rychlému nabíjení dobijete za 5 minut pro další 2 dny používání.

Zároveň jde o první náramek, který používá systém HarmonyOS 3.1, nechybí technologie jako Huawei TruSleep 3.0 pro monitorování spánku. Ta by měla být oproti předchozí generaci až o 10 % přesnější, k dispozici budou také různé personalizace. Z dalších novinek stojí za zmínku Huawei TruSeen 5.0, která se stará o monitorování srdečního tepu. Samozřejmostí je monitorování SpO2 či měření menstruačních cyklů.

K dostání bude ve dvou verzích, přičemž bez NFC vychází na 269 juanů, což je asi 830 korun bez daně, pokud byste chtěli náramkem i platit, připlatíte si asi 120 korun.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenosti s wearables od Huawei?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)