Huawei Band 7 je tenký náramek s AMOLED displejem a NFC

huawei band 7

Firma Huawei ukázala před rokem náramek Band 6, který je mimochodem k dispozici i u nás. Nyní se ukázal nástupce v podobě Huawei Band 7, který je tenčí, lehčí a chlubí se několik novinkami.

Huawei Band 7 oficiálně představen

Náramek nabízí 1,47palcový AMOLED displej s rozlišením 194 x 368 pixelů, což je solidní hodnota, ale třeba náramek Mi Band 6 od Xiaomi má o něco větší 1,56palcový displej. Má tloušťku pouhých 9,99 mm, což je jedna z nejmenších hodnot na trhu. Váží pak 16 gramů, takže ho na ruce téměř nepocítíte. I přes menší rozměry náramek dle výrobce vydrží až 14 dní při běžném používání. Samozřejmě se ale lze dostat na menší hodnoty v případech, kdy jej budete využívat často, nebo si zapnete režim Always-On.

Samozřejmostí jsou senzory pro sledování srdečního tepu či SpO2, který může navíc fungovat i v noci. Díky tomu můžete odhalit třeba spánkovou apnoi. Nechybí vodotěsnost do 5 ATM, takže s ním můžete klidně jít plavat a nabízí přes 96 sportovních režimů. Prozatím se prodává pouze v Číně ve dvou verzích. Za základní zaplatíme 270 CNY, což vychází asi na 950 Kč bez daně, máte-li zájem o NFC verzi, připlatíte si asi 150 Kč.

Co říkáte na nový Huawei Band 7?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)