Náramek Huawei Band 4 Pro představen s GPS a pulsním oxymetrem

huawei band 4 pro predstaveni

Na dnešní konferenci Huawei nepředstavoval jen telefony řady Nova 6. Společnost ukázala i vylepšených chytrý náramek Band 4 Pro. K dispozici bude ve třech barevných variantách, červené, růžové a černé za cenu 399 CNY, v přepočtu s DPH cca 1 600 Kč. Do prodeje se dostane v domovské zemi 12. prosince.

Představení chytrého náramku Huawei Band 4 Pro

Displeje tohoto náramku má velikost 0,95 palců, jedná se o AMOLED panel s rozlišením 240 x 120 palců. K dispozici bude 100 různých vzhledů domovské obrazovky, takže si vybere každý. Samotné tělo náramku je kovové. Náramek má v sobě i NFC, ale podobně jako třeba u Xiaomi náramků, i zde se podporují pouze platby v Asii. Zajímavější je podpora GPS.

Nechybí měření srdečního tepu, sledování spánku, a dokonce i nasycení krve kyslíkem. Po propojení náramku s telefonem se budou zobrazovat notifikace, můžete jej používat k ovládání médií apod. Celkem náramek dokáže měřit 11 různých sportů. Na jedno nabití vydrží náramek podle vyjádření společnosti až 9 dnů, chybí už však přímé nabíjení jako u klasického náramku Band 4. Bude se muset využívat kolébka pro nabíjení.

Jak se vám líbí Huawei Band 4 Pro?

Zdroj: gizchina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)