Huawei Band 3e je chytrý náramek, který chce zapůsobit nízkou cenou

novy chytry naramek huawei band 3e

Příětí týden se dočkáme představení nových telefonů řady Huawei Mate 20. Jenže s velkou pravděpodobností nepůjde o jediná zařízení, která se na akci ukážou. Jeden z produktů má být i nový chytrý náramek Huawei Band 3e.

Chytrý náramek Huawei Band 3e nabízí základní funkce za nízkou cenu

O předčasné odhalení náramku se postaral Roland Quandt, který na svém Twitter účtu zveřejnil základní specifikace, cenu i rendery. Novinka bude dostupná ve dvou barevných variantách černé a růžové. V těle se nachází 77 mAh baterie, díky které vydrží na jedno nabití až 12 dnů klasického používání.

Speciální funkcí náramku má být režim pro boty, ve kterém bude náramek měřit i držení těla, celkově pak dokáže měřit 7 různých typů dat. Bude mít voděodolnost 5ATM i malý černobílý displej pro zobrazení času, notifikací apod. Trošku podivné je to, že náramku podle dostupných renderů chybí senzor srdečního tepu. I díky tomu se ale cena dostala na velmi zajímavou hodnotu. Podle uniklých informací má tento náramek mít cenu 25 liber, v přepočtu s DPH tak cca 900 Kč.

Jak se vám zatím líbí Huawei Band 3E? Ohrozí nadvládu Xiaomi v tomto segmentu?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)