Huawei Ascend D3 se výrazně podobá telefonu HTC One Max

onemax-11

Již prakticky od začátku roku unikají informace, které naznačují práci na novém zařízení z dílny Huawei s označením Huawei Ascend D3. Podle prvotních spekulací mělo být zařízení uvedeno do prodeje dokonce minulý měsíc, což se nepotvrdilo, a tak se jako další termín naskýtá září. Huawei však zatím nic dobrovolně neprozradil, takže ani tento datum není nijak potvrzený.

114839pokhzosfyfyenopk

Během včerejšího dne ale toto zařízení o sobě dalo opět vědět, protože se na internetu objevily fotografie, které zachycují přední i zadní stranu. Přední stranu bude z velké části pokrývat pětipalcový displej s minimálními rámečky. Zajímavá je ale zadní strana, která se výrazně podobá phabletu HTC One Max. Na první pohled dvě skoro nerozeznatelná zařízení, avšak odlišnosti zde přeci jen jsou.

114840pf4slpxgzhogjvv9

Jako první tu máme hranatý výřez pro objektiv, kdy One Max má toto místo kulaté. To samé lze říci o přisvětlovací diodě. Další umístění je dírkované místo pro reproduktor, které má Huawei Ascend D3 umístěné na zadní straně v dolní levé části. One Max přitom má své stereo reproduktory na přední straně. Odlišností je více, ale jedná se spíše o drobnosti. Celková podoba je však nediskutabilní. Kromě 5palcového displeje s Full HD rozlišením by Huawei Ascend D3 měl disponovat 8jadrovým procesorem Kirin 920 a čtečkou otisků prstů nebo laserovým autofokusem, stejně jako u LG G3.

Měl Huawei přijít se zcela vlastním řešením designu? Líbí se vám tento design?

Zdroj: phonearena, gsmdome

Nezapomeňte se zaregistrovat na akci Android RoadShow 2014 a vybrat město, ve kterém si budete moci vyzkoušet novinky z oblasti mobilních technologií!

registraceHome

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)