Na trhu se objeví Huami Amazfit Band 5. Certifikát odhalil pár parametrů

parametry Huami Amazfit Band 5

Čínská společnost Huami, která vyrábí chytré hodinky a náramky nejen pod svou značkou, ale také pro Xiaomi, chystá uvedení nového náramku Amazfit Band 5. Třetí červencový den si firma nechala v rámci FCC certifikace přístroj zaregistrovat a díky tomu máme možnost nahlédnout na několik základních informací. Tím prvním je potvrzené jméno. Další specifikace pak ukazují trochu očekávaný fakt, že náramek bude v mnohém podobný Xiaomi Mi Band 5. Nositelem informací je v tomto případě krabička náramku, jejíž podobu se podařilo z certifikačních dokumentů získat. Jsou na ní mnohé parametry Huami Amazfit Band 5.

Huami Amazfit Band 5 krabička

První zajímavou informací je přítomnost AMOLED displeje. Dále krabička láká na 5ATM odolnost proti vodě, několik sportovních režimů nebo nepřetržitou analýzu srdečního tepu. Po stránce konektivity se bude spoléhat na Bluetooth 5.0. V minimálně stejné verzi musí být i Android v přístroji, ke kterému se bude náramek připojovat. Na obalu je také fráze Connected GPS, což ale bude pravděpodobně znamenat jen možnost zjišťování polohy přes telefon. Na závěr kapacita baterie – ta bude mít 125 mAh.

Co říkáte na parametry Huami Amazfit Band 5?

Zdroj: xtoday

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)