HTC to ještě nevzdalo. Nové Wildfire E3 Lite je ale zoufalý výkřik, který nezaujme snad nikoho

htc wildfire e3 lite
  • Po delší době představilo HTC nový telefon
  • Jedná se o základní model určený zatím jen pro africký trh

Společnost HTC představila minulý rok v červnu model HTC Desire 22 Pro a nyní ohlásila další novinku Wildfire E3 Lite, která je určena pro africký trh. Jedná se o základní telefon se starším systémem a firma v tuto chvíli neodtajnila ani cenu.

Tento základní model disponuje 6,517palcovým panelem LCD s rozlišením HD+ (720 x 1600 pixelů) a standardní obnovovací frekvencí 60 Hz. V kapkovitém výřezu se skrývá 5Mpx selfie kamerka, která může sloužit i k odemykání telefonu. Častěji ale budou uživatelé využívat boční čtečku otisků prstů. Čipset Unisoc SC9863 rovněž nepatří k přednostem, sekundovat mu budou až 4 GB RAM a až 64 GB interního úložiště. To lze navíc rozšířit díky microSD slotu. Systémem pak bude starší Android 12.

htc wildfire e3 lite

Na zadní straně se nachází 13Mpx hlavní fotoaparát a 2Mpx hloubkový snímač spolu s LED bleskem. Výdrž pak obstarává 5000mAh baterie s 10W nabíjením. HTC Wildfire E3 Lite bude k dispozici v černé a modré barevné variantě. V tuto chvíli není jasné, zda se podívá i na jiné kontinenty.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na nové HTC Wildfire E3 Lite?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)