HTC U11+ byl původně vyvíjen jako Pixel 2 XL. Google ale nakonec zvolil LG

htc u11+ google pixel 2 xl

Začátkem roku jsme mohli vidět kódové označení nových Pixel 2 telefonů, a to Muskie a Walleye. Později se ale označení Muskie přestalo objevovat a nahradil jej Taimen. Nyní po vydání a představení telefonů se objevují důkazy, jak to bylo. Walleye je klasický Pixel 2 od HTC a Taimen Pixel 2 XL od LG. Po představení telefonu HTC U11+ se ale opět objevily zmínky o Muskie.

HTC U11+ je něco jiného, než společnost doposud vytvořila

Nově představený model HTC U11+ patří k vůbec tomu nejzajímavějšímu, co tato společnost doposud představila. Nabízí moderní 18:9 displej, minimální rámečky, čtečku otisků prstů na zádech. To jsou všechno věci, které se liší od toho, co v posledních měsících a letech společnost vydala. Zajímavé je to, že nebýt spolupráce s Googlem, tak bychom se nyní ještě pravděpodobně nedočkali HTC telefonu s těmito funkcemi.

htc u11+ predstaveni HTC U11+

HTC U11+ je totiž přestrojený Google Pixel 2 XL. Tchajwanský výrobce jej vyvíjel s kódovým označením Muskie, jenže z nějakého důvodu, jej Google odmítnul a namísto toho se domluvil s LG. Samozřejmě se provedlo několik změn, uvnitř nenajdeme například čip Visual Core, chybí čistý Android, záda telefonu jsou lesklejší apod. Změn je několik.

Otázka je také, jestli toho Google nyní zpětně nelituje. Google Pixel 2 XL se v posledních týdnech objevuje v médiích hlavně ve spojení s problémy, ať už s displejem, špatným zvukem nebo třeba pomalým nabíjením. My pro vás prozatím testujeme menší model Pixel 2, který nemá tolik prvotních problémů.

[aps_product_sz id=“452212″]

Uvítali byste spíše Pixel 2 XL od HTC, nebo od LG?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)