TOPlist

HTC U11+ byl původně vyvíjen jako Pixel 2 XL. Google ale nakonec zvolil LG

htc u11+ google pixel 2 xl

Začátkem roku jsme mohli vidět kódové označení nových Pixel 2 telefonů, a to Muskie a Walleye. Později se ale označení Muskie přestalo objevovat a nahradil jej Taimen. Nyní po vydání a představení telefonů se objevují důkazy, jak to bylo. Walleye je klasický Pixel 2 od HTC a Taimen Pixel 2 XL od LG. Po představení telefonu HTC U11+ se ale opět objevily zmínky o Muskie.

HTC U11+ je něco jiného, než společnost doposud vytvořila

Nově představený model HTC U11+ patří k vůbec tomu nejzajímavějšímu, co tato společnost doposud představila. Nabízí moderní 18:9 displej, minimální rámečky, čtečku otisků prstů na zádech. To jsou všechno věci, které se liší od toho, co v posledních měsících a letech společnost vydala. Zajímavé je to, že nebýt spolupráce s Googlem, tak bychom se nyní ještě pravděpodobně nedočkali HTC telefonu s těmito funkcemi.

htc u11+ predstaveni HTC U11+

HTC U11+ je totiž přestrojený Google Pixel 2 XL. Tchajwanský výrobce jej vyvíjel s kódovým označením Muskie, jenže z nějakého důvodu, jej Google odmítnul a namísto toho se domluvil s LG. Samozřejmě se provedlo několik změn, uvnitř nenajdeme například čip Visual Core, chybí čistý Android, záda telefonu jsou lesklejší apod. Změn je několik.

pixel 2 xl predni strana Pixel 2 XL

Otázka je také, jestli toho Google nyní zpětně nelituje. Google Pixel 2 XL se v posledních týdnech objevuje v médiích hlavně ve spojení s problémy, ať už s displejem, špatným zvukem nebo třeba pomalým nabíjením. My pro vás prozatím testujeme menší model Pixel 2, který nemá tolik prvotních problémů.

[aps_product_sz id=“452212″]

Uvítali byste spíše Pixel 2 XL od HTC, nebo od LG?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)