HTC One 2 bude mít inteligentní pouzdro a Google edici

htc320

Představení HTC One 2, který ponese nejspíše název The All New HTC One, se pomalu blíží a tak je kolem tohoto telefonu mnoho vzruchu. Kromě samotného telefonu se ale HTC musí pokusit zaujmout i příslušenstvím, aby nebylo pozadu oproti konkurenci.

HTC-M8-All-New-One-cover-Google-Play-Edition

Jedním takovým zajímavým kouskem by mohlo být pouzdro, které bude dostupné ve třech sytých barvách a to tmavě modré, červené a akvamarínové. Pokud ale neholdujete barevným variantám, je tu připravena i zcela černá. Zajímavostí na tomto pouzdře je především přední strana, která nenabízí vyříznuté okénko pro notifikace, jak jsme zvyklí, ale je pokryto ledkami. Po celé přední straně krytu se tak mohou zobrazovat hodiny, počasí nebo různé notifikace. Podobné řešení krytu jsme poprvé mohli zahlédnout u tabletofonu Alcatel One Touch Hero, který by měl disponovat podobným krytem s ledkami. Pokud tedy bude řešení podobné, ve vypnutém stavu by diody neměly být vůbec vidět, protože jsou schované za látkou pouzdra. Po aktivaci diody látku prosvítí a velmi efektně zobrazí požadovaný obsah. Na těchto obrázcích to ale vypadá, že kryt bude na přední straně děrovaný.

BiP82LDCYAAsvcy

Kromě tohoto zajímavé pouzdra máme také dobrou zprávu pro ty, kteří mají rádi HTC, ale již jim nesedí nadstavba Sense. Nová vlajková loď taiwanského výrobce by měla být i tentokrát dostupná také v rámci Google edice s čistým Androidem v nejnovější verzi 4.4 KitKat. Google edice The All New HTC One by měla být dostupná začátkem dubna. Na závěr připomínáme, že k oficiálnímu představení nové vlajkové lodi HTC dojde 25. března v Londýně a New Yorku.

Zdroj: phoneArena1,phoneArena2, @evleaks

Jan Tipmann
O Autorovi - Jan Tipmann

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)