Menu

HTC chystá telefony M8 Mini a M8 Prime

Jakoby šlo HTC ve stopách Samsungu, který kolem své vlajkové lodi vydává každoročně několik dalších telefonů, které oplývají vždy něčím navíc a to už například u Galaxy Zoom nebo třeba Active. HTC se nejspíše pro tento rok rozhodlo udělat výrazný krok k tomu, aby ze své vlajkové lodi HTC One M8 vytěžili ještě více, než tomu bylo u One M7.

Na internet již unikla informace o plastové verzi vlajkové lodi s názvem HTC One M8 Ace, která má lákat hlavně nízkou cenou. Dalším telefonem v sortimentu HTC by neměl tento rok chybět ani vylepšený model HTC, který má prozatím název HTC One M8 Prime. S touto informací přišel twitter účet @evleaks, avšak bohužel žádné další informace nepotvrdil, a tak zatím netušíme, zda bude mít telefon větší rozlišení displeje, lepší fotoaparát nebo třeba 3 GB RAM. O tom jaké specifikace byste si však přáli ve vylepšené verzi HTC One M8 Prime se s námi můžete podělit v komentářích.

HTC One (M8)

Dalším telefonem bude, jak je již zvykem, zmenšená verze vlajkové lodi taiwanského výrobce. HTC One M8 Mini by měl disponovat displejem o velikosti 4,5 palce s rozlišením 720p (HD). O výkon telefonu se bude starat čip Snapdragon 400. Podle uniklých fotografií by se ale zmenšená verze měla dočkat “pouze” jednoho fotoaparátu na zadní straně telefonu. O rozlišení fotoaparátu zatím nejsou žádné informace, avšak předpokládá se, že půjde, stejně jako u klasického One M8, o 4 Mpx.

onem8mini one-m8-mini

Zdroje: phonearena, phonearena2, @evleaks.

 

Komentáře

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

1.5.2014 22:16

Přesně jak jsem tipoval, verze Mini bude mít displej o velikosti 4,5 palce. To mi moc Mini nepřijde :(

mangekiu

z aplikace
2.5.2014 8:44

Honza bohužel mini už bude vždy 4,3-4,7

Petr Rolf

z aplikace
2.5.2014 10:23

4,5 bych rekl,ze je uplne ideální,pokud je vsak k nemu dobre prizpusobeno i cele telo telefonu.Pokud bude mit tohle mini dobre rozmery a hmotnost,mohl by to byt fajn kousek:-)

kk

kk

2.5.2014 11:13

4,5 je mini. Co jinýho vy to bylo když normál je 5 palců a maxi bude ještě víc. Nevím co se vám na tom nezdá…

mimar48

z aplikace
2.5.2014 21:10

… prosím, prosím, prosím – ať je tam normální foťák!

RSS (komentáře k článku)