Zkraťte si čekání na mobilní Diablo: Hra Titan Quest vychází v kompletní edici

hra titan quest legendary edition android

Hra Titan Quest je značně úspěšná „diablovka“ z roku 2006, která nejprve vyšla na počítače. V roce 2016 jsme se dočkali mobilní verze a hráči se tak mohli i na cestách ponořit do desítek hodin akčního RPG z mytologického prostředí. Zatímco ale PC verze postupně bobtnala díky datadiskům, na telefonech jsme se museli spokojit pouze se základní hrou. To se naštěstí změní již 2. února 2021, kdy na Android i iOS vychází Titan Quest Legendary Edition.

Kompletní hra Titan Quest nabídne tři datadisky

Za touto edicí stojí opět vydavatel HandyGames, který měl na starost i předělání základní hry. Legendary Edition obsahuje kromě samotné hry i datadisky Immortal Throne, Ragnarok a Atlantis. Ve výsledku se tak můžete těšit na stovky hodin zábavy. Samozřejmě i datadisky jsou optimalizované pro použití s menšími obrazovkami telefonů a kompletní podporou dotykového ovládání.

Titan Quest: Legendary Edition // Pre-Register on Android

Titan Quest: Legendary Edition // Pre-Register on Android

K dispozici je i trailer, který velmi dobře ukazuje hru včetně nových oblastí, na které narazíte v datadiscích. Cena kompletní edice bude 18 dolarů, v přepočtu tak cca 399 Kč. Je dost možné, že se časem objeví i předplatném Google Play Pass, protože samotná základní hra už v něm delší dobu je. Pokud náhodou patříte mezi vlastníky základního Titan Questu, tak nové datadisky půjdou zakoupit formou dodatečných nákupů. Nebudete si tak muset kupovat legendární edici.

Titan Quest: Legendary Edition
Titan Quest: Legendary Edition

Hráli jste někdy Titan Quest?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)