Hra The Elder Scrolls: Blades je dostupná pro všechny zdarma ke stažení. Pozvánky byly zrušeny

the elder scrolls blades hra android

Hra The Elder Scrolls: Blades je stále v betatestování a není spuštěna oficiálně. Nicméně vývojáři a vydavatelé z Bethesdy již hru v testovací verzi spustili na Androidu. Nejprve byla dostupná pouze poté, co vás vývojáři do hry pozvali. Včera v podvečer však přišla dobrá zpráva pro ty, kteří na hraní čekali. Oficiálně se oznámilo, že pozvánky byly zrušeny a každý si může novou hru vyzkoušet. Stačí ji pouze stáhnout z Google Play zdarma.

The Elder Scrolls: Blades vypadá i hraje se skvěle

Už u minulé zprávy nám v komentářích psalo několik uživatelů, kteří se do hry dostali. Vesměs šlo o pozitivní ohlasy, kdy má hra pěknou grafiku, dobrou hratelnost i RPG prvky, které známe z klasických The Elder Scrolls her. Do hry jsme se rovněž dostali a rozhodně pochvalná slova můžeme potvrdit.

Bojíme se ale o to, jak Bethesda zvolí finanční model pro hru, respektive jak budou dodatečné platby agresivní. Po několika hodinách v betaverzi začnete narážet na problém. A to hlavně s otevíráním stříbrných truhel, kde si hra vynucuje doslova, abyste investovali peníze za dodatečné předměty, které hraní urychlí . Jinak budete čekat hodiny. Jedná se o betaverzi hry, takže je dost možné, že se způsob mikrotransakcí ještě změní.

The Elder Scrolls: Blades Gameplay | QuakeCon 2018

The Elder Scrolls: Blades Gameplay | QuakeCon 2018

Přesné datum, kdy hra oficiálně vychází, není v tuto chvíli známé. Každopádně jak už jsme psali, můžou ji z Google Play stahovat všichni, kteří mají podporovaný telefon. Jedná se hlavně o prémiové telefony s výkonnými čipsety.

The Elder Scrolls: Blades
The Elder Scrolls: Blades

Hráli jste již TES: Blades? Jak se vám hra líbí?

Zdroj: engadget.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)