Hra RollerCoaster Tycoon Classic vyšla znovu na Google Play. Už však není zdarma

rollercoaster tycoon classic android google play

Společnost Atari se o svou herní sérii budovatelských strategií RollerCoaster Tycoon v uplynulé dekádě moc dobře nestaralo. Proto bylo hodně překvapivé, že vydala hru RollerCoaster Tycoon Classic pro mobilní telefony. Jenže hra na začátku ledna zmizela z obchodu Google Play poté a nyní se vrátila s novou verzí. Za ni už si musíte opět zaplatit.

RollerCoaster Tycoon Classic už není zdarma. Na Google Play vyšla hra znovu

A jaký je důvod, proč hra zmizela z Google Play? V lednu 2019 byla chybně převedena z placené hry, na hru zdarma. To by nemuselo být tak hrozné, zkrátka by ji několik uživatelů stáhlo, aniž by zaplatili. Jenže pravidla Google Play jsou postavené tak, že jakmile se nějaká placená hra/aplikace změní na to, že je zdarma ke stažení, už se nemůže nastavit zpátky cena a hra/aplikace musí být navždy zdarma.

RollerCoaster Tycoon Classic Trailer

RollerCoaster Tycoon Classic Trailer

Kvůli tomu se tedy lidé v Atari rozhodli pro neobvyklý krok a hru kompletně odstranili z Google Play. Nyní se objevila znovu v obchodě Play, kde si ji můžou lidé zakoupit. Pokud jste si ji zakoupili dříve, tak máme bohužel špatné zprávy. Pokud budete chtít nové aktualizace, tak si hru musíte koupit znovu. Starší verze, kterou jsou zakoupili, už nebude dostávat aktualizace a naleznete ji pouze ve vaši knihovně Google Play.

RollerCoaster Tycoon® Classic
RollerCoaster Tycoon® Classic

Hráli jste RollerCoaster Tycoon Classic na Androidu? Jak se vám hra líbí?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)