Hra Neverwinter Nights na Android vychází brzy: Instalovat můžete již betaverzi

neverwinter nights enhanced edition

Společnost Beamdog se zaměřuje na předělávání starých her na moderní přístroje včetně telefonů. Jejich posledním kouskem je vylepšená verze legendárního RPG Neverwinter Nights. Brzy vychází i Android verze, pokud už ale nechcete čekat, můžete si stáhnout betaverzi již nyní.

Neverwinter Nights už je v betaverzi na Androidu. Plná verze je za rohem

Za původní hrou Neverwiner Nights stojí studio Bioware, které pravděpodobně většině nemusíme představovat. Dlouhé roky tohle studio k mistrům svého oboru a tvořilo jeden hit za druhým, hlavně v oboru RPG. Stojí například za sériemi Baldur’s Gate, Mass Effect, Dragon Age anebo právě Neverwinter Nights. V mobilním portu, který tvoří společnost Beamdog, se hráči můžou těšit na kompletní PC verzi včetně datadisků a podpory komunitních modulů. Ve výsledku se tak jedná o stovky a stovky hodin. Dokonce si do Android verze můžou nahrát původní uložené hry z PC.

Neverwinter Nights: Enhanced Edition Official Coming Soon Trailer

Neverwinter Nights: Enhanced Edition Official Coming Soon Trailer

Hra je samozřejmě upravena pro dotykové ovládání. A to včetně uživatelského rozhraní. Pro ovládání se může také využít virtuální joystick, se kterým se některým bude hra ovládat pohodlněji. Pokud nechcete čekat na oficiální vydání, dá se stáhnout již dnes betaverze, která obsahuje kompletní hru včetně tří datadisků Kingmaker, ShadowGuard, a Witch’s Wake. Cena hry je 310 Kč, jakmile betaverze skončí, tak se vám samozřejmě automaticky změní v plnou verzi, takže se nemusíte bát, že byste platili pouze za testování hry.

Neverwinter Nights: Enhanced
Neverwinter Nights: Enhanced

Hráli jste někdy Neverwinter Nights?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)