Nová hra Marvel Strike Force už je dostupná na Google Play

marvel strike force android hra

S tím jak se blíží datum vydání Avengers Infinity War, začíná marketingová kampaň kolem filmu. A to i třeba pomocí mobilních her. Jedna nová se nazývá Marvel Strike Force a právě vyšla na Google Play.

Marvel Strike Force nabízí více než 60 postav

Podobně jako chystaný film Avenger, i v této nové hře se budou nacházet hrdinové z různých komiksů. Ať už je to například Spider Man, Doctor Strange, Groot, Loki, Elektra, Captain America nebo Iron Man. Vybrat by si měl každý.

Marvel Strike Force – Official Gameplay Trailer

Marvel Strike Force - Official Gameplay Trailer

Z těchto postav si složíte tým a pustíte se do bojů proti Ultimovi. Hrdiny si můžete vylepšovat, bojování probíhá na tahy. Grafická stránka hry je povedená. Příběh je unikátní v této hře a nemá nějak blízko k chystanému Avengers filmu, nicméně je jasné, že slouží k tomu, aby přitáhla další lidi k velkofilmu, který Marvel chystá na konec dubna.

Hru můžete stahovat zdarma z Google Play, obsahuje také dodatečné nákupy za reálné peníze, které se můžou vyšplhat až na 3 790 Kč za jednu položku.

MARVEL Strike Force: Squad RPG
MARVEL Strike Force: Squad RPG

Jak se vám nová Marvel hra líbí?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)